Лондонський пройдисвіт успішно збуває заборонений товар клієнтам. Великий список потенційних замовників зростає, що дозволяє прокручувати великі угоди без особливих ризиків. Швидкість обміну доз на грошові знаки вражає постачальників, тому ті довіряють ділкові. Одного разу авторитетний дрібний «Дилер» стає жертвою власної самовпевненості. Вірний спільник зраджує Френка. Опинившись в поліцейській облозі, балакучий веселун уникає тривалого затримання, але позбавляється великої партії, за яку ще не розплатився. Серйозні бандити не дозволять невдасі втекти від покарання, якщо той вчасно не поверне втрачену виручку.

Колишня репутація чесного посередника втрачає значення перед обличчям величезної заборгованості. Розгублений хлопець даремно мечеться в пошуках грошей. Подружка ніби не помічає напруги, що охопила її партнера. Агресія і нерозуміння стають причиною бурхливої сварки. Давня знайома відправляється в Амстердам за відносно дешевим товаром, щоб оперативно покрити наявні борги. Фільм Дилер (2012) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Ненадійна помічниця потрапляє в халепу, позбавляючи приятеля останнього шансу врятуватися від мафії. Пастка закривається, і страх паралізує нещасного ділка, вимушеного відчайдушно благати про допомогу всіх підряд.

Режисер: Луїс Прієто
В ролях: Річард Койл, Бронсон Уебб, Агнесс Дейн, Пол Кей, Мем Ферда, Златко Бурич, Білл Томас

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress