загрузка...


Калин мешкає в малонаселеному провінційному містечку Спирфиш в Північній Дакоті. Її життя одноманітна й нудна. В цій місцевості завжди все спокійно і дуже рідко відбувається щось незвичайне. Як-то, відпрацьовуючи чергову зміну в магазині, дівчина випадково помічає на дошці оголошень дивне фото, на якому зображено закривавлене тіло невідомої. Напад непереборної паніки штовхає головну героїну негайно відправитися в поліцейську ділянку, щоб з’ясувати, хто залишив фотографію. Однак органи правопорядку не бажають займатися розслідуванням, адже тіло жертви поки не виявлено.

Щоб якось позбутися нав’язливих думок про якійсь банді психопатів, які орудують в їх похмурої провінції, Калин домовляється про зустріч з найкращою подругою. Дивно, але приїхавши на місце зустрічі, Джил вона не виявляє. Невдовзі після цього дівчина знаходить друге жахливе фото з понівеченою жертвою. Фільм Дівчина на фотографіях (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Невже хтось вирішив розіграти Калин, але кому вона так насолила? Навіщо їй надсилають ці знімки? Чи вдасться Калин розшукати подружку? І хто насправді є автором страшних картинок?

Режисер: Нік Саймон
В ролях: Кел Пенн, Клаудія, Кенні Вормолд, Тобі Хемінгуей, Міранда Рей Майо, Кору Шмітт, Oliver Seitz, Autumn Kendrick, Ева Борн, Кетрін Ізабель

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress