Офіцер поліції жадає гнівного помсти за смерть напарника, якийсь Імран наважився позбавити життя охоронця порядку, значить, тепер зобов’язаний відповісти за злодіяння. Коп особистість сильна, тому готовий боротися відкрито, картина «Доміно 2019» покаже, чи гідною буде боротьба і чи понесе покарання лиходій. Допомагає правдоискателю коханка загиблого друга, парочка готова відсікти будь-якого супротивника, на жаль, хлопці не знають, що стали жертвами агента ЦРУ, тепер вони з месників перетворилися в мішені. Що задумав зрадник, невже йому вдасться довести учасників до лихої біди, фінал близький, рахунки будуть полічені, але хто виявиться в переможцях?

Чий вирок буде виконаний, які ігри запрограмовані, кому пощастить вижити? Можливо, хлопцям не варто кидатися зопалу в бій, адже несучи збитків, кому попало, не діючи з розумом можна нашкодити собі і оточуючим, шкодою помноживши шкоди. Фільм Доміно (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Схоже, почалася справжня війна, підлість навряд чи вдасться знищити, адже покидьків в правоохоронних органах чимало. Борцям за справедливість належить гідно витримати свій хід і зуміти встояти, щоб знищити головного ворога.

Режисер: Брайан Де Пальма
В ролях: Серен Маллінг, Микола Костер-Вальдау, Ніколас Бро, Ерік Ебоні, Томас В. Габріельссон, Гай Пірс, Паприка Стеен, Керіс ван Хаутен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress