загрузка...


Бувають чесні поліцейські, які виконують свою роботу на високому рівні, і ті фахівці, які не хочуть працювати чесно, не дивлячись, що коли вони влаштовувалися на роботу, то давали клятву. З’ясувалося, що зараз головні герої змушені грабувати банки, вони перетворилися в справжніх злочинців. Ставши тим, на кого полювали головні герої, особистості прекрасно розуміли, що це лише початок. В подальшому може бути ще більше небезпеки, зараз видно, що поліція більше не та, якою вважалася раніше. Не можна точно визначити, яким буде життя в подальшому часу, і до чого це заведе.

Люди давно зробили свій вибір, і потрібно відзначити, що цей вибір визначив, якою буде подальша життя. Якщо одні представники громадськості живуть щасливо, то є і ті герої, які стали розуміти, якою небезпечною може бути доля. Поліцейські, діючи стрімко, вирішують численні запитання. Що ховається попереду, і чим усе завершиться, головні герої не можуть збагнути. Фільм Довіра (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

З’ясувалося, що випробування, які з’явилися у персонажів, змушують їх задуматися, а яким буде життя. Попереду криється безліч проблем, впоратися з якими практично неможливо, ні одній людині.

Режисер: Alex Brewer, Бенжамін Брюер
В ролях: Ніколас Кейдж, Елайджа Вуд, Джеррі Льюїс, Стівен Вільямс, Скай Феррейра, Кевін Уайзман, Ліза Гарднер, Крісті Беран, Джеффрі Ховард, Томмі Вегас

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress