загрузка...


​​​​Денні Оушен на власному досвіді знає, що бути злочинцем дуже складно, але здаватися він не має наміру. Разом з ним команда вірних однодумців. Вони здатні увійти туди, де діють грабіжники вищих ліг. Їм будь-яке море здається по коліно. Опинитися в їх числі дуже складно. Потрібно мати великий талант, хитрувати, проявляти навички і бандитські схильності. Ця компанія хлопців є справжніми геніями злодійського світу. Навіть у подібних фахівців є проблеми. Поліцейські час від часу псують їм життя. А тут ще й по їх слідах йде досвідчений гангстер Террі Бенедикт.

Він причетний до казино в Лас-Вегасі, яке випатрав минулого разу Денні. Звичайно ж, прощати своїх кривдників він не готовий, а тому жадає помсти. Оушену і товаришам варто бути обережними, адже головорізи Террі всюди. Виявляється, що за ними ще й полюють агенти з Європолу, таємничий французький конкурент, який може завдати фатального удару. Це Нічний лис. Денні розгублений, як в подібних умовах грамотно провернути чергову аферу.

Він докладає всіх зусиль, щоб організувати потрійне пограбування і нанести удар по трьох столицях Європи одночасно. Але чи не дасть на цей раз план збій? Фільм Дванадцять друзів Оушена (2004) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Стівен Содерберг
В ролях: Джордж Клуні, Бред Пітт, Метт Деймон, Кетрін Зета-Джонс, Джулія Робертс, Дон Чідл, Венсан Кассель, Карл Райнер, Елліотт Гулд, Скотт Каан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress