Фільм Джоел (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Складно зрозуміти, що змушує деякі особистості виявляти безмежне насильство. Джоел зганяв свої негативні емоції на беззахисних жінок, добровільно продають своє тіло незнайомцям. Рифкину вдалося знищити понад півтора десятків «нічних метеликів». Як він прийшов до того, щоб розправлятися з повіями? Як заманював своїх жертв? Що його збуджувало в процесі знищення живої людини? Могла б біографія даного індивідуума скластися іншим чином? Наскільки сильним було бажання заподіювати біль? Наступали хоч зрідка у холоднокровного монстра хвилинки просвітлення, коли він шкодував про плодах своїх страшних діянь?

У кінці двадцятого століття він наводив жах на обивателів Нью-Йорка. У цьому фільмі буде показана вся правда про сумно-знаменитому Джоела Рифкине. Славу він завоював собі по всій країні на початку дев’яностих роком. Довгий час на них полювала поліція, але не було жодного свідка його злочину або доказів. Фільм Джоел (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Проте в кінці все ж вдалося вивести на чисту воду нічим не примітного чоловіка, до цього часу на рахунку маніяка було сімнадцять вбитих проституток. Можливо їх було набагато більше, але вдалося знайти докази тільки за цими епізодами.

Режисер: Джон Р. Хенд
В ролях: Арнольд Тдв, Фернандо Кано, Брі Бинон Макгрегор, Алісса Кляйн, Елла Страйкер, Джулія Голден


загрузка...