Сюжет трилера «Голдстоун» присвячений уривку з життя детектива Джека Свона. Герой згодом повертається в рідне місто Голдстоун, щоб підключитися до пошуків зниклих раніше людей. Очікування щодо справи не підтвердилися, Джек спочатку вважав, що це справа дуже просте і його буде досить просто розкрити, проте все пішло не за планом. В процесі розслідування, Свон був втягнутий в дуже сильну павутину, де панувало беззаконня, і розвивалася злочинність.

Крім іншого у хлопця відразу не склалися стосунки з місцевим вартовим закону на ім’я Джош. Тепер Джеку доведеться ігнорувати все, що виходить від нового приятеля і просто домагатися поставленої мети, яка полягає в тому, щоб зробити місто знову безпечним для його жителів. Час минав, але зрушень у розслідуванні не було, до того ж за всім, що відбувається пильно стежив мер міста. З незрозумілих причин, мер був не в захваті від самого факту розслідування, але призупинити його він теж не міг. Залишивши на час ворожнечу, Джош і Джек поговорили по душам, в процесі чого Свон відкриває душу і називає справжню причину повернення в шахтарський містечко.

Це дуже зближує героїв. Чи вдасться хлопцям об’єднавшись докопатися до істини? Фільм Голдстоун (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Іван Сен
В ролях: Аарон Педерсен, Пеі-Пеі Ченг, Томмі Льюїс, Кейт Биха, Макс Каллен, Девід Галпіліл, Майкл Дорман

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress