Фільм Кебаб (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм «Кебаб» 2016 дивитися в хорошій якості HD 720p. Турецькі емігранти Салах разом зі своїм батьком відкрили маленьку закусочну в Лондоні. Неподалік від їхнього закладу розташований нічний клуб, де вічно тусуються різні відморожені і п’яні відвідувачі. Одного разу такі мерзотники вступили в розпалений спір з літнім батьком Салаха і так вийшло, що вони випадково вбили його. Правосуддя не сталося і вбивцям вдалося уникнути покарання. Але з тих пір Салах вирішив сам очистити місто від п’яниць і нічних гуляк. Салах разом з батьком володіють невеликою закусочною в Лондоні. Самі вони вихідці з Туреччини. Колись приїхали вони в Англію, щоб підзаробити трохи грошей, та так і залишилися тут.

Поруч з їх закусочної розташовується Нічний клуб, тому і контингент тут відповідний. Власникам закусочної доводиться миритися з таким станом справ, адже нічого не поробиш. Одного вечора під час чергової гулянки група молодих людей починає приставати до батька Салаха. Зав’язується бійка, в результаті якої молоді люди вбивають батька Салаха. Вбивство абсолютно ненавмисно, а тому гулякам нічого не буде. І тоді Салах, озлоблений на весь світ, вирішує встати на шлях помсти.

Довести факт вбивства не виходить, і Салах затаює злість на весь світ. Особливо на хамовитих п’яних гуляк. Фільм Кебаб (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ден Прінгл
В ролях: Зіад Абаза, Худобу Вільямс, Рис Ної, Івен Макінтош, Крістін Атертон, Даррен Морфитт


загрузка...