Фільм Китайський бранець (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Лун відправився в гори, де в густому лісі були виявлені місцевим жителем стародавні печі, в яких виготовляли фарфор. До місця на машині було не дістатися через завал і довелося йти пішки. Провідник обіцяв Місяць, що тут можна добре розвернутися і робити величезні гроші. А бізнесменові бракувало нового проекту. Він спробував додзвонитися партнерам, але з’ясувалося, що мобільний зв’язок в цій глушині відсутня. Лун пройшов повз покинутої села, і побачив глибоку яму, навколо якої валялися камені, схожі на обпалений фарфор.

Розглядаючи знахідку, підприємець не помітив, як провідник підійшов ззаду, щоб зіштовхнути Місяць вниз. Бідолаха зрозумів, що йому не вибратися, адже ніхто не знає, де його шукати. Тим часом дружина Луна, занепокоївшись відсутністю чоловіка, подзвонила його другу Хунбиню.

Жінка повідомила, що чоловіка викрали, і невідомі люди вже вийшли на зв’язок. Хунбінь не зволікаючи, вилетів в інше місто, щоб почати розслідування. Фільм Китайський бранець (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Чжан Іфей
Актори: Ай-Дай, Бенбен Кан, Уайз Лі, Джин Лян, Вейвей Ляо, Лю Му, Лю Яцзінь, Сесілія Іп, Чжоу Хаодун


загрузка...