Фільм Лігво (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Важко уявити щось краще відпочинку і веселощів, особливо якщо проходить він в компанії близьких друзів. Герої цієї історії, вирішили присвятити свої вільні вихідні розваг і місце для цього обрали відповідне. Бажаючи віддалитися від шуму цивілізації, вони зібравши речі, вирушили далеко за місто. Подібна місцевість, забезпечить їм спокій і свободу в діях, що в свою чергу, дозволить відірватися на повну. Тільки ось це справа досить непроста, бо незабаром їх відпочинок буде порушений самим грубим чином. Місце, де вони хотіли відпочивати, за неприємним збігом, стало місцем зустрічі злочинного угруповання.

Просто збіг, в підсумку змусило молодих хлопців вплутатися в кримінальний світ. Звичайно ж, їм це без потреби, але вони стали свідками і в даному випадку це їх вирок до смерті. Тільки власними зусиллями, вони зможуть уникнути незавидної долі і в підсумку переможуть виниклу перешкоду. Ось тільки все це, лише можливість і вельми примарна. Фільм Лігво (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Хлопці зовсім не уявляють, як їм перемогти в цій битві. Вони прості молоді люди, які не знали серйозних конфліктів у своєму минулому. Вони виявляються перед численними супротивниками, куди більш досвідченими і озброєними.

Режисер: Айбек Джансеитов
В ролях: Бауржан Сатов, Жан Байжанбаев, Айлін Елеукенова, Айим Алтынбекова


загрузка...