У багатьох американських містах, що знаходилися поряд з мексиканської кордоном, не було роботи, тому люди або виїжджали з рідних місць в надії, що зможуть десь заробити, або займалися незаконною торгівлею. Багатьом було відомо, що можна жити, ні в чому собі не відмовляючи, якщо продавати мексиканським злочинцям зброю, власник автомайстерні Кен теж про це знав. Цей чоловік часто здійснював протизаконні угоди, а коли недавно відчув, що дні його полічені, він підготувався.

Кен завжди довіряв своїй інтуїції, не підвела вона його і в цей раз, коли до нього з’явився незнайомець, герой спочатку поцікавився, скільки йому жити залишилося, а, почувши відповідь, витягнув ніж і вбив прийшов до нього людини. Після цього Кен стрибнув у свою машину і поїхав, нікому нічого не сказавши. В цей же час в місто повернувся Уоллес, який тривалий час був відсутній, займаючись ловом контрабандистів в іншому місці. Йому було наказано замінити місцевого шерифа, який давно перегнув палицю, отлавливая тих, хто укладав угоди з мексиканцями. Останнім часом шериф не церемоняться з такими людьми, як тільки хтось нападав на нього, він тут же витягав пістолет і стріляв. Нещодавно він убив ще одного чоловіка, а коли до нього прийшов Уоллес, шериф спершу трохи познущався над ним, а потім все-таки віддав свій значок. Так Уоллес став шерифом цього невеликого містечка, якому вже в перший день довелося розбиратися зі зникненням Кена. Він здогадувався про те, що зниклий чоловік скоро з’явиться, так і сталося, тільки от самого його Уоллес знайти так і не зміг, зате виявив спалений автомобіль Кена.

Не мине багато часу, як новий шериф пошкодує про те, що приїхав до цього міста, але робота — є робота, хтось повинен її робити. Фільм Людина на Керріон-роуд (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Гонсало Лопес-Гальего
В ролях: Іен Макшейн, Джеймс Белуші, Хезер Бірс, Дебора Лі Дуглас, Нейтан Стівенс, Патрік Вілсон, Майкл Флінн, Лінн Коллінс, Джон Легуізамо, Девід Стівенс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress