Лондон захлеснув розгул бандитизму, піддонки сіють хаос і живуть відповідно до них придуманого внутрішнього регламенту. Не порушуючи власних законів злочинці не соромляться плювати на статути держави, картина «Наміри 2: Досягнення рівня» покаже, чи багато бід принесе неминуче зло. Сповідуючи популярні заняття, нахаби грабують, принижують, нав’язують свої послуги громадянам. Бажаючих збагатитися за чужий рахунок ставати більше, це призводить до утворення конкуруючих угруповань, негласні правила лякають городян, вони бояться з’явитися на вулицях або заявити про достаток. Відкриваючи найменший бізнес, господар повинен приготуватися відстібати частину прибутку хватким лобам.

Бестії пропонують планомірний побір в обмін на гарантовану безпеку. Рідко коли групи зливаються в один величезний клан, кожен осередок силиться вижити самостійно, оббираючи і погрожуючи заляканим жителям Сполученого Королівства. Орудують в столиці і поодинокі типи не бажають прогинатися під чужі інструкції. Самоуправців ставати більше, як маневрувати простим людям, щоб не стати мішенню чергового ката. Фільм Наміри 2: Досягнення рівня (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Згуртоване жулье перетворюється в справжню машину вбивств, охоронці порядку не можуть знищити їх, адже діє потужна відкрита сила, значить, володарям варто задуматися про навислу загрозу. Зловмисники паралізують страхом, погрожуючи фізичною розправою кожному, хто наважиться стати на шляху.

Режисер: Фемі Ойениран, Nicky Slimting Walker
Актори: Адам Дікон, Селва Расалінгам, Карен Брайсон, Фемі Ойеніран, Ешлі Чин

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress