Сім абсолютно незнайомих один одному людей змушені були відправитися в спільну подорож по нескінченному тунелю, в якому складно припустити, що трапиться трохи пізніше. На цьому випробування на закінчилося. З кожним з головних героїв стали відбуватися досить дивні події. Наприклад, виявилося, що їх оточують тіла мертвих людей, які беруться з незвіданих раніше причин. Більш того, трупи мають схильність до воскресіння. Вони оживають, немов їм щось загрожує, щось незриме і страшне. З боку здається, що всі учасники стали заручниками міцної петлі, вибратися з якої буде дуже складним завданням.

У центрі всіх дивних події опиниться і бандит. Він потрапив у підземні катакомби, в яких раніше не бував. Озирнувшись, гангстер зрозумів, що опинився в цьому місці не один. Поруч з ним знаходиться ще шестеро невідомих людей. Між собою вони також не знайомі. Все це змушує присутніх напружитися. Їм належить виконати завдання, які представляють собою небезпечні пастки. Фільм Нескінченна петля (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Якщо все пройде вдало, учасникам випробувань зможе відкритися якась інформація, раніше невідоме людству, вона не тільки налякає, але і змусить задуматися про те, що ж насправді оточує людей.

Режисер: Вень Хе
В ролях: Не Юань, Ге Тянь, Джон До, Чу Цзюньчэнь, Луань Юаньхуэй, Юй Вейвей, Марко Чень, Чен Шуан, Лу Чжо, Ци Ланьинь

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress