Фільм Останній діамант (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Симон Фаррель тільки вийшов з в’язниці, а йому вже надійшла дуже вигідна і приваблива пропозиція. Все, що йому потрібно зробити – вкрасти Флорентійця, один з найдорожчих діамантів у світі, який коштує близько 40 мільйонів євро. Однак Симон вирішив покінчити зі злочинним життям і почати чесно заробляти. Але, незважаючи на це, чоловік все-таки береться за справу, в надії, що воно буде останнім. Фаррель вирішив завершить свою кар’єру злодія гучною і великою крадіжкою. Щоб провернуть справу успішно, Симон заводить знайомство з Джулією, яка працює ювелірним експертом.

Злодій вибрав саме цю дівчину, оскільки вона проводить аукціон, на якому буде виставлений діамант. Симон починає стосунки з Джулією, а вона навіть не здогадується про справжні мотиви чоловіки. Після крадіжки, Симон стає мішенню своїх подільників, які починають полювати за ним. Фаррель не тільки залишається без діаманта, його зраджують друзі, тому звернутися за допомогою він може тільки у Джулії. Однак чи пробачить дівчина зрадника? Режисером і сценаристом проекту спільного виробництва Бельгії, Франції та Люксембургу став Ерік Барб’є.

Головну роль злодія Симона Фарреля виконав Іван Атталь, для якого проект став другою спільною роботою з Еріком Барб’є, вперше вони співпрацювали в рамках фільму Змий. Фільм Останній діамант (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ерік Барб
Актори: Іван Атталь, Береніс Бежо, Жан-Франсуа Стевенен, Антуан Баслер, Жак Спіссер, Анні Корді


загрузка...