Фільм Парк різанини (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Вирішивши пограбувати невеликий банк, розташований в одному з містечок Каліфорнії, два відчайдушних хлопця ніяк не могли подумати, що щось піде не за планом. Захопивши будинок, вони швидко стали жертвами охоронців, і для того, щоб врятувати власні шкури, були змушені вистачати в заручники першу-ліпшу дівчину-клієнтку і бігти. Чудово розуміючи, що по п’ятах за ними йдуть поліцейські, які, ледь піймавши, відразу ж відправлять своїх нових підопічних у в’язницю, колишні грабіжники наполегливо тиснуть на газ. Жоден з хлопців не здогадується, що тюрма — не найгірше, що могло з ними статися.

Коли на шляху у чоловіків і їх нової супутниці виростає постать чоловіка — ніхто з них не сприймає його як загрозу. Самотній чоловік, проти двох сильних хлопців, які тільки що ледь не пограбували банк — сюжет поганого анекдоту. Але, коли чоловік, що виявився божевільним маніяком, дістає зброю, кожен з них розуміє — втекти від нього не вийде. У лічені хвилини він позбавляє життя хлопців, насолоджуючись кожною миттю їх мук.

Тільки ось, викраденої дівчини не судилася така легка доля — насолодившись швидкою смертю, маніяк вирішує відправити її в втеча, перетворивши вбивство в справжню гру. Фільм Парк різанини (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Міки Кітінг
В ролях: Ешлі Белл, Пет Хілі, Джеймс Хеберт, Майкл Віллар, Боб Бенкрофт, Ларрі Фессенден, Енді Грін, Алан Рак, Грехем Скіппер, Дербі Стэнчфилд


загрузка...