Коли він був капітаном поліції, елітного підрозділу. Але, чоловіка років тридцяти, довелося змінити професію і змінити своє життя. У Кореї, дуже не прості умови, щоб досить жити в цій країні. І, тому Чун Хо стає сутенером. Справа досить прибуткова і різноманітне, якщо, все йде як по маслу. Але, буває, що ризик не виправдовує своїх вкладень. А, на дівчат, вельми незвичайного роду діяльності, Чун Хо, витратив більше тисячі доларів. Яким дивним чином, його нічні метелики стали загадково зникати, кидаючи все на своєму шляху, що могли заробити, непосильною працею.

По початку, Чун Хо, вважав своїх дівчаток невдячними, думаючи, що малятка тікали від нього навмисно. Так як часом, доводилося розбиратися не тільки йому, але і самим дівчатам, захищаючись від старих маразматиків. Збочення і знущання, було постійною основою у відносинах між клієнтом і замовником. Чун Хо, намагався забезпечувати дівчаткам максимальний захист, спонсоруючи і захищаючи їх, часом ціною своїм життям. Бізнес ламається, тридцятирічний сутенер терпить одні збитки. Фільм Переслідувач (2008) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Чун Хо, набуває неодноразові борги, його пресують зверху, а нічні метелики, все частіше і частіше стали пропадати. Кожен виклик, майже новий розгляд, замовники б’ють дівчат, до напівсмерті.

Режисер: На Гон-джин
В ролях: Кім Йонг-сік, Ха Джон-у, З Ен-хі, Кім Ю-джон, Ку Бон-ун, Чон Ин-гі, Пак Хе-джу, Ха Сон-гван, Джон-гу, Чи Сан-хі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress