Про них хтось скаже, що вони віджили своє. І це їх вбиває набагато більше, ніж пристрасть. Справа в тому, що люди похилого віку розбійники саме так себе ведуть і не хочуть визнавати, що старість вже настала так сильно, що пора на цвинтар прогули ставити. Померти не страшно — розмірковують вони, сидячи в якійсь богадільні, званої притулком для людей похилого віку. Страшно усвідомити на схилі свого життя, що прожив ти її даремно і що нічого хорошого в ній не було.

Ось це страшно, навіть більш того, це так страшно, що здається, ніхто з них не хоче вирушати на той світ зі статусом лузера! Домовившись, дідуся розуміють, що їм не вистачало в житті тепла, довгоногих дівчат і, звичайно ж, грошей. Все це можна купити, ну а гроші можна знайти. А що не купити, можна вкрасти. Що їм боятися? Що їм загрожує? Вони вже нічого не бояться і тому збираються на справу і негайно відправляються туди, де їх чекають незліченні багатства. Цей банк був одним з кращих і найбільший в окрузі. Як старикам вдалося його обчистити, ніхто так і не зрозумів, де шукати дедулек, теж поки ніхто не знає.

А вони в цей час поспішають назустріч новому життю, щоб потім і на той світ було сумно йти. Це буде пригодою їх життя! Найкраще і найнепередбачуваніше. Фільм Пограбування в Хаттон Гарден 2017 дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ронні Томпсон
В ролях: Клайв Расселл, Меттью Гуд, Джоелі Річардсон, Стівен Мойер, Девід Колдер, Ларрі Ламб, Марк Купер Харріс, Джек Дулан, Деніел Іган, Філ Деніелс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress