Героїні непросто пристосуватися в цьому світі. Пошуки роботи зайняли багато часу, а результату так і не послідувало. Вона вже опустила руки, не бажаючи продовжувати пошуки підходящої вакансії. Хоча особливих вимог і не висувала — будь-який заробіток був доречний. Єдино, чого їй хотілося — сталості. Несподівано героїня отримала можливість влаштуватися на роботу в якості простого сторожа. Це не престижна професія, але іншого виходу не залишалося.

Тим більше, що оплата була порівняно непоганий, адже об’єктом охорони була наркологічна лікарня. Серед подібних пропозицій — це найоптимальніше. Від керівництва жінка дізналася про свої обов’язки і умови роботи. За словами наймачів в такому місці героїні нічого не доведеться робити, а просто виконувати мало не декоративну функцію. Сторож покладено по штату, але в його послугах собою потреби не виникає. Зі спокійним серцем героїня приступає до роботи. В першу нічну зміну жінка розуміє, наскільки робота відрізняється від її очікувань.

Вона стає свідком паранормальних явищ. З чим же незбагненним зіткнулася жінка під час свого першого чергування, і яким будуть наслідки? Фільм Привиди минулого (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Mark W. Curran
Актори: Ivan Adame, Ханна Джонсон, Сара Ніклін, Джудіт О’Дей, Christopher Parker, Carlos Ramirez, Стейсі Снайдер, Jack Stafford, Robert E. Wilhelm

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress