Кетрін давно не бачила свою шкільну подругу Джину, з якою зробила багато дурних речей в молодості. Тепер вона відбулася, серйозна, доросла жінка, що займає високу посаду, виховує дітей. Будучи головним керуючим великого офісного будинку, закінчивши роботу і попрощавшись з нічним охоронцем, що заступив на свій пост, Кеті вирушила додому. Вона не бачила, що за її діями спостерігає людина в масці, що ховається в коридорі. Після її від’їзду в приміщення увірвалися озброєні люди. Кетрін насолоджувалася вихідними, які збиралася провести з чоловіком і дітьми.

Її радість стала ще більше, коли на порозі будинку несподівано з’явилася Джина. Подруги були щасливі побачитися після декількох років розлуки. Джина розповіла, що багато переїжджала, змінювала роботу, а сім’ї у неї немає. Вона запропонувала Кеті проїхатися в їх стару школу, згадати юність. Героїня не знала, що Джина з’явилася в її житті не випадково, замисливши з дружками злочин.

Спочатку Кейті рада бачити свою кращу подругу дитинства Джину. Але потім виявляється, що Джина і її хлопець взяли її сім’ю в заручники, щоб завершити розпочату справу. Фільм Співучасниці (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джон Марловскі
В ролях: Адам Амбрусо, Brody Bond, Бенжамін Чемберлен, Чад Коллінз, Френк Герриш, Джейсон Грасл, Брендон Хауелл, Рослин Грір, Джекі Мур, Jacob Osborne

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress