Фільм Сувеніри з Москви (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Минуле Віктора незмінно було насичене небезпеками, важкою фізичною роботою і щоденним стресом. Він вибрав своєю роботою спецназ Росії, що передбачало нескінченні, що загрожують життю і здоров’ю відрядження. Настає час, коли герой замислюється про більш спокійного життя. Він відходить від справ і перебирається на проживання в Гельсінкі, батьківщину своїх предків. Тут він намагається зайнятися ріелторською діяльністю. Пізніше починає надавати допомогу мігрантам з Росії, які приїхали до Фінляндії. У нього щаслива сім’я. Все складається благополучно.

Але дуже скоро все повертається назад. Хіба можна з таким бурхливим минулим жити мирно і спокійно? В один із днів він привертає увагу і інтерес з боку спецслужб, як у Фінляндії, так і Росії. Відома кримінальна угруповання з Пітера і окремі злочинні особистості, затаившие особисту злобу, оголошують полювання на Віктора. І тепер у нього набагато більше підстав побоюватися за своє життя, ніж було коли-небудь раніше. Фільм Сувеніри з Москви (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Йому належить протистояти вкрай непростого і підступному ворогові, яка звикла доводити будь-яку розпочату справу до кінця. Йому знадобиться весь його професіоналізм, щоб зірвати операцію найманців.

Режисер: Лаурі Нурксе
В ролях: Онни Томмила, Кріста Косонен, Самулі Едельманн, Віллі Хаапасало, Анні-Крістіна Юусо, Мікко Ноусиайнен, Самі Хатала, Піркка-Пекка Петелиус, Рамін Сохраб, Катья Куккола


загрузка...