загрузка...


Фільм «Тіло гріха» дивитися онлайн який можна на нашому сайті, повідає історію про симпатичних воровках. Дівчата красиві, впевнені в собі. Їм би вийти заміж, зустріти свою любов. Але доля склалася по-іншому. Вони навчилися рано обманювати, красти і вирішили так заробляти на життя. Їм завжди щастило, тепер удача відвернулася. Вони помилилися з вибором мети, пограбували не ту людину. Одного разу дівчата проникли в будинок багатія і викрали коштовності.

Господар же будинку, як незабаром виявилося, не бізнесмен, син багатих батьків, політик або зірка кіноекрану. Він найманий вбивця, тільки і всього. Йому хочеться повернути собі все, що вони вкрали. Дівчата кидаються в перегони. Залягти на дно — єдино вірне рішення. На жаль, вони не можуть коштовності продати, немає грошей. За ними також починає полювати поліція. З їх допомогою детективи можуть і найманого вбивцю затримати. Історія ця неймовірно заплутана, захоплююча, цікава. Фінал же, судячи з усього, один.

Головним героїням доведеться прийти з повинною, сісти у в’язницю. У безпеці, вони будуть тільки там. Поки вони не готові це зробити. Фільм Тіло гріха (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Amariah Olson, Obin Olson
Актори: Еліша Криис, Еллі Патрикиос, Марк МакКалло, Riccardo Berdini, Денні Арройо, Баррі Пьяченте

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress