Ось вже багато років служба порятунку 911 надає допомогу всім, хто потрапляє в складні ситуації. Фільм Тривожний Виклик розповідає про одну з працівниць цієї організації, Джордан Тернер, якій довелося лтцом до лиця зустрітися з справжнім маніяком. Прийнявши черговий виклик від переляканої дівчини по імені Ліа, Джордан з’ясувала, що якийсь чоловік намагається проникнути до неї в будинок явно не з мирними намірами. Всіляко підтримуючи і керуючи дівчиною, Джордан всіма силами намагалася врятувати її, але маленька помилка призвела до сумних наслідків – Ліа виявилася убита маніяком, який зняв з неї скальп.

Через півроку Джордан знову отримала дзвінок від дівчини, що потрапила в руки маніяка. Кейсі Уэлсон виявилася замкнена в багажнику автомобіля, але зуміла зв’язатися зі службою порятунку і попросити допомоги. Однак маніяк помітив, що дівчина розмовляє по телефону і відібрав у неї засіб зв’язку, перед цим поговоривши з Джордан. Фільм Тривожний виклик (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

За деякими ознаками співробітниця колл-центру зрозуміла, що має справу з людиною, який раніше вбив Ліа. Джоржан самостійно вирушає на пошуки вбивці, щоб врятувати полонянку і помститися за загиблу дівчину.

Режисер: Бред Андерсон
В ролях: Холлі Беррі, Ебігейл Бреслін, Морріс Честнат, Майкл Еклунд, Майкл Імперіолі, Девід Отунга, Жустина Мачадо, Хосе Суніга, Рома Маффиа, Еві Томпсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress