Фільм У мозку (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Будучи звичайними громадянами, люди, рідко замислюються над тим, що чекає їх містечко. Вся відповідальність лягає на людину, що несе якусь відповідальність за доручену йому територію. У багатьох містах такою людиною стає шериф, який повинен не тільки заважати конфліктувати жителям, але і запобігати будь-яку загрозу. Несподівано для себе, шериф маленького містечка Голден Торч, починає помічати дивні речі, які відбуваються навколо нього буквально щодня. Пославшись на те, що все це — наслідки завантаженості роботою, чоловік на якийсь час втрачає ситуацію з виду.

Але знову повертається до неї, коли усвідомлює, що дивні події відбуваються не тільки з ним, але і з усіма жителями Голден Торч. Маленькому містечку загрожує неминуча, величезна небезпека, і навіть він, представник влади тут, не здатний що-небудь зробити. Усвідомлюючи всю безпорадність, чоловік не розуміє, що йому робити. Адже, як шериф, він повинен попередити про небезпеку весь місто, рятуючи людей навколо.

Але, як самий звичайний чоловік, найбільше він бажає втекти якомога далі від Голден Торч, намагаючись забути цей жахливий містечко і той жах, який в ньому стався. Фільм У мозку (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Кевін Стівенсон
В ролях: Денні Хансен, Френкі Рей, Shenik Taylor, Емі Уоллер, Джонатан Адам Казенс, Шерон Фредріксон, Дирдри Ст. Лайонс, Cassie Carpenter, Синтія Дейн, Joe Karam


загрузка...