Фільм У пошуках Стіва Маккуїна (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Іноді жадібність людей призводить до того що виникають все нові історії, які залишаються у віках. Людьми рухає бажання заробити, а також цікавість. Якби не ці два чинники, газети б давно закрилися від відсутності скандальних новин. Події цієї картини відбуваються в 1972 році. В цей час всі заголовки видань рясніли заголовками про фінансову аферу, яка була названа «пограбування століття». Зухвалі хлопці з міста Янгтаун спокусилися на таємний президентський фонд, в якому зберігається 30 мільйонів доларів. Ця історія наробила шуму свого часу, і відома досі.

Головними героями є хлопці, які перебувають у злодійській зграї. Вони згуртовані, саме тому між ними хороше взаєморозуміння. Поставивши собі за високу мету, вони намагаються зробити все щоб реалізувати свої задумки. Незважаючи на те, що президентський фонд здається не доступним, але володіючи розумом можна все спланувати більш ніж ідеально.

Коли газети писали про цю історію, то піднімали собі тираж. Не було такої людини в країні, яка б не знала про цю скандальну історію. Фільм У пошуках Стіва Маккуїна (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Марк Стівен Джонсон
В ролях: Тревіс Фіммел, Вільям Фіхтнер, Рейчел Тейлор, Форест Вітакер, Лілі Рейб, Джейк вірі, Різ Койро, Джон Фінн, Луїс Ломбарді, Джоя Лібардоні


загрузка...