Фільм [Вантаж] (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Події, описані в гостросюжетному трилері «[Вантаж]», розгортаються в сучасному світі. У центрі розповіді виявляється сивочолий чоловік солідного віку на ім’я Ентоні Пітерсон, який потрапляє в скрутне становище. Несподівано він втрачає свідомість, а приходить до тями в темному приміщенні мініатюрних розмірів. У нього в руках є тільки мобільний телефон. Раптово стільниковий дзвонить. Абонент на тому кінці дроту каже про те, що тримає в заручниках його дружину. Негідник обіцяє поглумитися над переляканою жінкою в тому випадку, якщо бізнесмен не виконає його вимог.

Зловмисник бажає отримати значну грошову суму. Головний герой картини «[Вантаж]» погоджується дістати необхідні фінанси. Він починає обдзвонювати компаньйонів і просить їх посприяти в пошуку грошей. Пізніше з’ясовується, що у головоріза є особисті рахунки з старим підприємцем. 10 років тому заради примноження власного капіталу він здійснив непростимий вчинок.

Через його безвідповідальні дії загинуло багато невинних людей. В’язень відмовляється визнавати за собою провину. Чоловік робить спробу вибратися з колотнечі неушкодженим і врятувати дружину. Фільм [Вантаж] (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: James Dylan
Актори: Марк Еліот, Даніка Філдс, J. C. Maek III, Хосе Росете, Matthew Rosvally, Рон Томпсон, Корбін Тімбрук, Марк Вуд


загрузка...