Юна дочка здивувала матусю, повернувшись з поїздки до Мексики з красенем-нареченим. Камерон (Феліша Купер, «Мислити як злочинець») побралася з Брентом (Адам Хасс, «Дефективний детектив») майже відразу після знайомства, і тепер у неї великі новини для матері. Але для успішної бізнесвумен Ніколь (Карі Вурер, «Паралельні світи») раптова дочуркина романтична закоханість — привід навести довідки. І результати швидкого розслідування новоявленого залицяльника насторожили героїню мелодраматичного трилера «Вбивця нареченого онлайн». У хлопця повно проблем, включаючи фінансові. Вони зважаться, як тільки дівчинка успадкує бізнес матері.

Поки закохана дурепа купається в щастя, її мати навідріз відмовляється давати благословення на шлюб. Це дратує справжню подругу Брента Лексі (Джин Луїз о’салліван, «Общага») — за планом після швидкої весілля вони повинні вбити молоду дружину і вимагати спадщину. Але ситуація виходить з-під контролю, змова руйнується, лиходії нервують. На що зважиться Ніколь, щоб врятувати нерозумне дитя? Багата жінка Ніколь була вражена заявою своєї дочки Кемерон, яка заявила, що заручена з якимсь хлопцем по імені Брент і незабаром збирається за нього заміж. Фільм Вбивця нареченого 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Однак Кемерон навіть не здогадується, що Брент виношує підступний план і насправді у нього вже є кохана, яку звуть Лексі. Ця парочка збирається вбити Кемерон під час медового місяця і прибрати до рук стан її матусі.

Режисер: Фред Олен Рей
Актори: Карі Вурер, Адам Хасс, Феліш Купер, Джин Луїз О’Салліван, Мередіт Луїз Томас, Kathryn Schneider, Стефані Гейтс, Кім Пьяцца, Піт Джонсон, Філіп Шефер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress