Вбивства в Ла-Рошелі онлайн являє собою кримінальну історію, дія якої розгортається на території Франції. У різних містах стали траплятися вбивства, які мають між собою явний зв’язок. У цьому переконалися детективи, які займалися розслідуваннями кожен на своїй території. І це була єдина виразна інформація, отримана правоохоронцями, більше вони нічого не знали про злочинця або банді.

Трохи пізніше стало відомо, що всі злочини здійснені за однією схемою, яка описана в стародавніх легендах, а це означає, що злочинець дуже розумний і має специфічні знаннями. Однією з його жертв став звичайна сімейна людина, що жив правильної і законослухняною життям. Фахівці з’ясували, що спершу нещасний був побитий, а потім повішений. Тіло його виявили в башті Святого Миколая. Примітно було те, що на лобі у нього була вирізана буква «А», що означає жадібність. Це був один з ознак, що злочинець дотримується якийсь ритуал. Фільм Вбивства в Ла-Рошелі (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Кілька століть тому, як вдалося дізнатися детективам, такі ж символи залишали на тілах людей, що здійснювали якісь погані вчинки. А що хоче цим сказати вбивця тепер? У цьому будуть розбиратися Жюстін і Рафаель.

Режисер: Étienne Dhaene
В ролях: Філіп Каруа, Дуня Козин, Гійом Денеф, Люсі Жан, Валері Капріскі, Смаил Мекки, Астрід Рос

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress