Фільм «Втеча хуліганів. Російська справа» 2018. Футбол впевнено закріпився на вершині рейтингу спортивних змагань, до яких люди проявляють найбільший інтерес. На жаль, спорт нерідко стає причиною бійки між фанатами різних команд. У хід йдуть кулаки, всілякі пристосування і навіть зброю. Неприємна ситуація сталася з п’ятьма англійцями. Любителі футболу зчепилися з російськими уболівальниками. Після бійки поліція заарештовує головних персонажів. У в’язниці засмучені хлопці чекали відповідного покарання.

Вони не усвідомлювали, що сталося. Невідомі особи приспали фанатів і вивезли за територію виправної установи. Персонажі прийшли до тями в невідомому місці. За всіма ознаками це був покинутий склад. У кого-то знайшлися серйозні причини для помсти і великі можливості. Ситуація навряд чи вирішиться мирно.

Полоненим залишається сподіватися на порятунок з полону. Англійці з більшим жахом чекають подальших подій… Фільм Втеча хуліганів. Російська справа (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Ніколас Вінтер
В ролях: Алі Бастіан, Джеймс Тратас, Чарлі Уэрнэм, Гай Фолкнер, Бен Фріман, Черіл Бернистон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress