Фільм Вуличні вогні (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Джеймс не перший рік працює поліцейським в невеликому Індійському містечку. Від своїх колег чоловік відрізняється скрупульозним підходом до справи і принциповістю до кожного з подій, що відбуваються на його ділянці. Співробітник кримінального відділення керується інтуїцією і покликом серця, і не раз йому вдавалося залишатися живим у найбільш гарячих перестрілки і погоні, затримувати небезпечних рецидивістів і виходити на слід талановитих грабіжників. Раджу, Сачі і Муругана складно назвати досвідченими грабіжниками.

Проникнувши в будинок, злодії залишили безліч відбитків і своїм гуркотом розбудили господиню будинку, проте примудрилися забрати з собою діамантове кольє, зірвавши її прямо з шиї розгубленій жінки. Джеймс неофіційно розслідує викрадення, оскільки вкрадена коштовність належить його тітці. Вона виготовлена з алмазів і привезена з Південної Африки.

Поліцейському Джеймсу належить розплутати складний клубок злочинів, що почалися з звичайної дрібниці: крадіжки намиста за 50 мільйонів рупій. Фільм Вуличні вогні (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Shamdat Sainudeen
Актори: Маммутти, Сельва Стант, Dharmajan Bolgatty, Хариш Перуманна, Soubin Shahir


загрузка...