Фільм Хто я (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Якщо вас не утруднить, залиште коментар і дайте оцінку фільму, це буде корисно для інших користувачів сайту. Бенджамін – просто хлопчина. У його житті ніколи не відбувалися важливі події. Його просто ніхто не помічав, він був ніким у повсякденному житті. Дитяча травма змусила хлопця повністю піти в себе, відкритися йому вдається тільки в кіберпросторі. Саме в світі комп’ютерних технологій він відчуває себе кимось особливим і значущим. Йому під силу зламати навіть самий захищений сайт. Одного разу доля зводить його з іншим хакером Максом. Макс повна протилежність Бенджі.

Він активний, веселий, товариський хлопець. Дізнавшись один одного трохи краще, хлопці вирішують створити свою корпорацію. У команду вони беруть ще кілька людей, і так з’являється організація Клей. Ці умільці зламують всілякі системи, влазять у недоступну інформацію. На цьому вони можуть заробляти великі гроші. З кожним днем вони стають все більш популярними та відомими. Та й сам Бенджамін з невидимки перетворюється у відкрите, розкутого хлопця. Йому вдається привернути увагу красуні Марі.

Але і відділ з розкриття кіберзлочинів теж всерйоз зацікавився їх діяльністю. Герой вже занадто занурений у віртуальний світ і іноді не розрізняє де віртуальність, а де реальні події. Фільм Хто я (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Баран бо Одар
В ролях: Тому Шилінг, Еліас Ембарек, Вотан Вільке Мерінг, Антуан Моно мл, Ханна Херцшпрунг, Штефан Кампвирт, Трині Дюрхольм, Леопольд Хорнунг, Катаріна Матц, Леонард Карів


загрузка...