Фільм Хулігани червоної армії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Футбол став спортом номер один, фанати готові на божевілля заради улюбленої команди. Видовищні, оригінальні підтримки впливають на хід гри, змушуючи спортсменів викладатися заради вболівальників, однак часом вчинки схожі на фанатизм, картина «Хулігани червоної армії» покаже до яких жахливих наслідків іноді призводять розбирання на вулицях. Опоненти намагаються принизити і висміяти команду супротивників, що злить шанувальників, тоді в хід вступають кулаки, силою вирішити конфлікт складно. Особливою жорстокістю відрізняються лондонські вболівальники, Тони готовий доводити всім, що краще його футболістів нікого немає.

Противники пішли в атаку, зав’язалися баталії, в результаті зіткнень герой отримав серйозну травму голови. Тепер завсідник сутичок не може брати участь в акціях, він злий і збирається відшукати кривдника. Скільки знадобиться часу на пошук, невже знову проллється кров, чому спорт викликає агресію у шанувальників. Тепер вже видовищні підтримки не викликають захоплень, постійно відбуваються неприємності, які відволікають увагу від самої гри. Можливо, це стиль життя і мислення любителів футболу дає такий результат. Фільм Хулігани червоної армії (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Навіщо долати сотні кілометрів, щоб зануритися в атмосферу, але після проломити кому-небудь неугодному череп? Неадекватна поведінка на захоплення не схоже, скоріше всього, азарт перетворився в розбирання між сторонами.

Режисер: Стівен Сміт М.
В ролях: Рей Вілан, Лі Ніколас Харріс, Джон-Пол Гейтс, Ганс Хернке, Олена Валдамери, Зейн Касабланка


загрузка...