Фільм Ярди (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Вважається, що найжахливіше горе на землі-це втрата батьками своїх дітей. Але ж малюки, які втратили одного або обох предків, теж переживають і несуть свій біль в душі довгі роки. Ця молода людина особисто розуміє, що означає рости без батьківської і материнської любові. Того дня, він і уявити не міг, що вже ввечері залишиться сиротою. Ще будучи пацаном, він не усвідомлював рід діяльності родичів. Достатку в сім’ї вистачало, але сильно з середнього шару населення вони не виділялися. З рідними дядьками, ТАТО організував сімейний бізнес, що переступає межі і рамки закону.

Поширення наркотичних засобів-небезпечне, але вкрай прибуткове діяння. На міській вечірці, більш впливовий і корумпований ватажок сусіднього району вирішує провести чистку і переділ влади, підпорядкувавши все місто собі. Прямо посеред танців пролунали страшні постріли. Найманці прибирали конкурентів, не боячись свідків і очевидців. Минули роки. Хлопця не залишили на самоті. За ним регулярно наглядав вижив родич, вступив в злочинну змову, і приніс клятву вірності новому господареві.

Єдине, що залишалося у хлопчиська — ім’я головного вбивці, який замовив його близьких. З цими знаннями він ріс і планував операцію помсти, для відновлення справедливості. Фільм Ярди (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ідріс Ельба
В ролях: Antwayne Eccleston, Фрайзер Джеймс, Амл Амін, Rayon McLean, Марк Сміт, Шелдон Шеперд, Christopher Daly, Reshawna Douglas, Alexandra Vaz, Chris-Ann Fletcher


загрузка...