Фільм Зелена кімната (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Самобутній музичний колектив на скромному фургончику переміщається по країні з універсальною концертною програмою. Відсутність реклами і популярності доставляє ансамблю з чотирьох музикантів чимало труднощів і незручностей. Штатний турне провалюється остаточно. Привабливу пропозицію від групи скінхедів допоможе групі подолати творчу кризу. Переповнений зал расистів, які поважають важкий рок, дає шанс на успіх. Концерт протікає з перемінним успіхом. Збуджені глядачі не бажають відпускати дорогих гостей без сюрпризу. Безконтрольні відморозки з числа садистів вбивають винного суб’єкта на очах випадкових свідків.

Мимовільним очевидцям сумної пригоди доведеться затриматися в заміській штаб-квартирі відчайдушних особистостей, поки їх бос Дарсі Бенкет не придумає для музикантів розплату. Налякані останніми подіями артисти не бажають добровільно йти на плаху. Відчайдушний опір стає результатом внутрішніх домовленостей. Басист Пет керує обороною методично і професійно.

Щоб вирватися з пастки, хлопцям і дівчині Ембер треба люто битися, використовуючи хитрість і силу. Лише в єдності можна здолати ворогів, що прагнуть знищити сліди криміналу. Фільм Зелена кімната (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джеремі Солнье
В ролях: Антон Єльчин, Джо Коул, Аліа Шокат, Каллум Тернер, Девід Ст. Томпсон, Марк Веббер, Мэйкон Блер, Ерік Едельштейн, Майкл Дрэйпер, Andy Copeland


загрузка...