загрузка...


Головним персонажем у захоплюючому трилері під назвою «Змій з тисячею порізів» виступає молодий чоловік. Одного разу він вирішив порушити закон і піти по кримінальному шляху. Ось тільки дотримуватися законів в цьому світі дуже важко, адже якщо допустити помилку, то на тебе почнуть полювати могутні і жорстокі особистості. Герой не збирається опускати руки і здаватися, він дуже сильний. Чоловік вважає, що зможе протистояти ворогам. Щодня йому доводиться ховатися від переслідувачів.

В один прекрасний день так складаються обставини, що він проникає в маленький будинок і бере в заручники невинних людей. Єдине, що він може зробити – це позбавитися від супротивників, але чи вистачить у нього сил? Його сміливо можна назвати змієм, яким довелося зіткнутися з 1000 порізами. Однак, він тільки зміцнив свій дух і став неперевершеним воїном. За ним почали полювання зацікавлені особи, яким він явно перейшов дорогу. Фільм Змій з тисячею порізів (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Слід чоловікові на певний час залягти на дно, щоб згодом вийти з новими силами. І тоді його недоброзичливцям точно не позаздриш, адже він наче голодний звір здатний розірвати на шматки.

Режисер: Ерік Валетт
В ролях: Томер Сисле, Теренс Інь, Паскаль Греггорі, Карлос Кабре, Стефан Дебак, Еріка Сейнт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress