загрузка...


Капітану поліції Рішару Малиновський, незважаючи на досить небезпечну професію, пов’язану з пошуками найнебезпечніших злочинців, і постійну завантаженість, вдається зберігати баланс у спілкуванні з рідними та близькими. Вдома чоловіка чекає кохана дружина і підростаюча донька. В цілому в його сімейному житті панує гармонія і цілковите взаєморозуміння. Здавалося, що ідилія триватиме вічно. На жаль, доля розпорядилася по-своєму. Одного разу, виконуючи чергове завдання, хлопцеві надходить дзвінок від стурбованих колег, які повідомляють найнеприємніші известия.

Невідомий психопат жорстоко познущався, а потім холоднокровно вбив Емілі, дочку нещасного Рішара. Труп малятка виявили сусіди неподалік від їхнього будинку. Через кілька днів правоохоронцям вдається затримати підозрюваного на ім’я Деніель Екманн, який, правда, начисто заперечує своє причастя до страшного вбивства, проте через дві доби перебування в слідчому ізоляторі повністю зізнається в скоєному злочині. Починається тривалий судовий процес, в результаті чого негіднику доведеться наступні тридцять років провести за гратами.

Ось тільки душу месьє Малиновський досі терзають глибокі сумніви, тому він вирішує приступити до власного розслідування. Чоловік абсолютно впевнений, що справжній злочинець ще на волі. Фільм Зустрічне розслідування 2007 дивитися в хорошій якості.

Режисер: Франк Манкузо
В ролях: Жан Дюжарден, Лоран Люка, Агнес Бланшо, Орельєн Рекуан, Жак Франц, Жан-Франсуа Гарро, Жан-П’єр Кассель, Олександра Гонкалвес, Клодін Вінсент, Каролін Сантіні

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress