Фільм Балу і Махі (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дівчина, яку Біляль кілька років любив, виходить заміж. Вона сама зробила цей вибір, але молода людина не може повірити, що між ними все скінчено раз і назавжди. Він вирішується на відчайдушний вчинок і приїжджає прямо на весілля. Сміливим кроком він йде по проходу і зупиняється біля нареченої. Вона, як і годиться за звичаєм покрила голову і обличчя барвистою хусткою. Хлопець зізнається їй у коханні і просить її не виходити заміж, а повернутися до нього заради всього, що вони разом пережили за ці роки.

Поки він виголошував свою полум’яну тираду, дівчина відкинула хустку, і він побачив перед собою зовсім незнайомого чоловіка. Біляль просить вибачення у всіх присутніх, вибачаючись, що не хотів зіпсувати свято — швидше за все він просто переплутав час. Але наречена побачила в цьому випадку шанс втекти з-під вінця і схопивши за руку збентеженого чоловіка несеться з ним до виходу. Здивовані гості навіть не встигли їх зупинити. Фільм Балу і Махі (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

На вулиці молодий чоловік намагається відкараскатися від наполегливої дівчини, але вона твердо має намір супроводжувати його, адже від гніву батька врятувати може тільки такий відчайдушний і сміливий чоловік. Попереду у парочки незабутні і веселі пригоди, які можуть закінчитися любовними відносинами.

Режисер: Хейсам Хассейн
В ролях: Осман Халід Батт, Айна Джафри, Садаф Канвал, Шафкат Чіма, Зишан Алі, Дурдана Бут


загрузка...