загрузка...


Лейсі-заповзятлива, енергійна молода особа, що працює на місцевій радіостанції. З деяких пір тут виникли серйозні проблеми. Рейтинги радіомовлення настільки знизилися, що збитковій установі загрожує найближчим часом закриття. Співробітниками необхідно знайти ефективні способи вирішення труднощів, щоб зберегти робочі місця. Кмітлива і винахідлива радіоведуча придумує відмінний, легкореализуемый вихід із складного становища, що дозволяє врятувати станцію від неминучого краху. Вона пропонує організувати вельми оригінальне кулінарне радіошоу, здатне зацікавити слухачів.

Ідея нового шоу, придуманого Лейсі, полягає в участі в програмі популярного холостяка, який буде готувати в прямому ефірі якесь кулінарне виріб, докладно коментуючи здійснювані дії. На жаль, запрошений гість відмовився брати участь в проекті, що посилило непросту ситуацію, знову наблизивши небезпека закриття радіостанції. Фільм Без розуму від тебе (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Дівчина знову проявляє дивовижну кмітливість і вирішує покликати на запис радіоефіру відомого бізнесмена-програміста, який нічого не розуміє в питаннях кулінарії, ніколи не займався самостійно приготуванням їжі.

Режисер: Пітер Делуїс
В ролях: Тейлор Коул, Тайлер Хайнс, Лини Еванс, Кріс Шилдс, Agape Mngomezulu, Крістін Шателейн, Елісон Вандзура, Медісон Сміт, Меттью Віссер, Елвін Сандерс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress