загрузка...


Лора Трудо змушена повернутися в Юту, її рідний край. Адже не так давно, вона втратила свого чоловіка і по суті жила в порожню. Кожен день її був наповнений сумом і сумними спогадами. Вони ніяк не могла відійти від цього. Так час лікував її, але сильно легше від цього не ставало. Для того, щоб хоч якось дати собі раду, вона відправляється додому, в рідні краї, де залишився її батько. Там, в минулому, вона залишила дуже багато всього. Батьків, танцювальну школу, колишнього хлопця і безліч друзів.

Звичайно ж йшла вперед дівчина заради великої мети, якою вона домоглася і навіть одружилася, що тільки утвердило її думку про правильність минулих вчинків. Тепер же вона знову вдома. Вона вирішує присвятити себе відновленню старого готелю, для того, що б в його залі можна було провести різдвяний благодійний бал. Звичайно ж дівчина, без проблем справляється зі своїм завданням. Адже розум її для відволікання від горя, буквально поглинається новим заняттям. Сюрпризом стало те, що на цьому вечорі, в фіналі, повинен був виступати її колишній хлопець на ім’я Рікардо.

Він танцюрист і дуже хороший, але на жаль, його партнерка по танцю покинула проект. Тепер Лорі пропонують місце, адже вона ще пам’ятає як танцювати. Фільм Чарівне Різдво (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Террі Каннінгем
Актори: Алекса ПенаВега, Карлос ПенаВега, Рене Рівера, Джейни-Лінн Кінчев, Стів Бонд, Ренді Вейн, Мелані Нельсон, К. Данор Джералд, Madison Hall, Lilly Mae Stover

загрузка...