Юна, приваблива дівчина дуже жорстко посварилася з бойфрендом, що призвело до остаточного розриву взаємин. Безсторонній інцидент стався напередодні різдвяних канікул. Засмучена, вибита з душевної рівноваги Марі знаходиться в жахливо негативному настрої, вважаючи, що настрій зіпсовано на кілька років. Святкові дні виникли раптово неприємними обставинами зіпсовані безповоротно. Наближення казкового, улюбленого всіма свята зовсім не радує її, а вводить в беспроглядную тугу і смуток. Депресивний стан змарнілої розривом романтичний зв’язок дочки дуже турбує її маму.

Жінка робить спроби вивести з психологічної пригніченості дочку. Вона придумує дуже неординарний спосіб трохи розвеселити нещасну, відправляючи посилкою дитячі іграшки. Світле Різдво завжди супроводжується чарами і реалізацією найпотаємніших бажань. Розбираючи надіслані матір’ю предмети, Марі мимоволі занурюється в далеке минуле, згадуючи давно забуті, приємні моменти. Щасливі спогади про безхмарне дитинство трохи заспокоюють і повертають до життя. Потім відбувається наступний випадковий момент, що провокує подальші зміни на краще. На горизонті з’являється сусідський хлопець, який давно симпатизує чарівною сусідки. Він пробує розбудити в її свідомості різдвяний дух, використовуючи для цього прекрасну музику, організацію походів на каток, де вони спільно, дуже весело проводять час.

Краща подруга теж намагається всіляко відвернути дівчину від неприємних думок, пропонуючи провести час разом з її дітьми. Дружна, своєрідна команда успішно реалізує план з порятунку Марі від печалі. Фільм Чарівні ялинкові іграшки (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ріккі Кастанеда
Актори: Джуліанна Олександр, Lukas Engel, Крістен Керніке, Джессіка Лаундс, Тім Метісон, Брендан Пенні, Ентоні Юлк

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress