загрузка...


Різдво для Стефані Нікол стало досить цікавим, адже у спадок від батьків їй дістався один магазин. Цей заклад торгує товарами, що своєю тематикою приурочені до Різдва. З магазином у неї пов’язано безліч теплих спогадів, адже в дитинстві, вона провела тут не мало часу, в оточенні такої великої кількості гарних подарунків. З огляду на цієї приємної пам’яті і перспективної роботи, вона звичайно ж вирішує вести справи магазину далі. Ось тільки тут і розкривається одна неприємна деталь.

У будівлі де був магазин, змінився власник і ця людина більше не бажає продовжувати оренду для магазинів, а це значить, що їм доведеться закриватися. Звичайно ж, ця звістка засмутила героїню, адже вона не хоче втрачати сімейну справу і більш того, хоче це все змінити. Настрій смутку швидко проходить. На зміну йому приходить впевненість в тому, що все ще можна врятувати, залишивши так як є. Саме для цього їй доведеться присвятити свій час і увагу новому власнику будівлі, що б придумати спосіб, за яким його можна буде умовити на сприяння.

Тут то свою частку і вкладе швидке різдво у вигляді передноворічного дива, адже пора якраз для цієї події. Стефані чекає особливий сюрприз, про який вона й гадки не мала. Фільм Даруючи Різдво (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Пітер Салліван
У ролях: Еллен Холлман, Боббі Кампо, Синтія Гібб, Дейв Коз, Девід Старзік, Джон Прескотт, Памела Ройленс, Джейд Харлоу, Мелані Нельсон, Kelsie Sanabria

загрузка...