Фільм Діджей Попелюшка (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Синтія росла в щасливій, благополучній родині, де існували прекрасні взаємини між домочадцями, панувала доброзичлива атмосфера. Донька настільки звикла до гармонійного способу життя дружного сімейства, що не зраджувала особливого значення збільшення батьківських сварок, початківцям набувати більш різкі нотки. Вона не помітила, займаючись своїми дівочими справами, що тато з мамою втратили взаєморозуміння і значно віддалилися один від іншого. Заява батьків про обопільне рішення розірвати багаторічний шлюбний союз стало для здивованої дочки шокуючим. Синтії довелося зняти рожеві окуляри і подивитися в реальному кольорі на навколишній світ.

Реальність виявилася набагато похмурішою, ніж малювалося в мріях легковажної дівчини, яка не помічає багатьох речей. Пережиті неприємності несприятливо відбилися на поведінці і зміні в настроях дівчини. З поступливої і життєрадісної дівчини вона перетворилася на зухвалу грубіянку, не здатну спілкуватися нормально з ровесниками.

Незабаром доля підготує юній бунтарці доленосну зустріч з талановитим юнаком, який підкорить застигле сердечко і змусить відчути справжню любов. Фільм Діджей Попелюшка (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Бруно Гаротти
В ролях: Еліза Піньейру, Maisa Silva, Фернанда Паес Леме, Міріам Фріланд, Кірія Мальейрош, Марсело Валле, Letícia Faria Pedro, Жиованна Грижио, Filipe Bragança, Барбара Майа


загрузка...