Фільм До тещі на млинці (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


«До тещі на млинці» — новий мелодраматичний фільм російського виробництва, центральною темою якого стали сімейні відносини. Як правило, такі відносини будуються на беззаперечному довірі і повазі. У родині кожен намагається зробити інших щасливими. Якщо ж цього немає в сімейних відносинах, то життя стає звичайною, повсякденною, що не приносить ніякого щастя. І саме такий період і настав в житті головної героїні фільми. Марина дуже старалася зберегти в родині теплі стосунки, дбала про домашнє господарство. Вона намагалася і працювати, і приділяти своїй сім’ї належна увага.

Їй хотілося, щоб чоловік ні в чому не потребував і був щасливий з нею. Їх спільні друзі лише з сумом дивилися на їх шлюб і на те, в якому змученому вигляді зазвичай знаходиться Марина. Чоловік же, в свою чергу, брав все, що робила дружина, як належне. Він був занадто ледачим і розпещеним, щоб оцінити те, що робить чоловіка. Він не турбувався про сім’ю, не задавався питаннями, звідки вона бере гроші і яких зусиль їй варто турбота про сім’ю. Він не збирався заробляти і забезпечувати сім’ю, не збирався допомагати дружині по господарству. Домашні справи взагалі жодним чином не цікавили Славу. Але навіть те, що робила для нього Марина, він не зміг оцінити. Йому було цього мало, і він мріяв про краще життя. Він був захоплений однією багатою особливої, яка, в свою чергу, теж була в нього закохана. Батько молодої дівчини був дуже впливовим і багатим бізнесменом, тому Слава просто мріяв одного дня стати членом їх сім’ї. Він був упевнений, що завдяки такому тестю він зможе домогтися багато чого в житті, стане успішним і багатим людиною. Приховувати свої стосунки пара довго не змогла, і незабаром він йде з сім’ї. Марина була ображена вчинком невдячного чоловіка, тому хотіла помститися йому. Їй було прикро, що вона так старалася для нього і для їх сім’ї, а він абсолютно не оцінив цього. І дівчина не збирається просто сидіти і сумувати, нарікати на своє життя і жаліти себе. Марина розуміла, що якщо хоче помститися Славі, то їй доведеться діяти найжорсткішими методами. І план дозрів сам — вона вийшла заміж за того самого бізнесмена, який є батьком коханки Слави.

Таким чином, Марина з дружини перетворилася в тещу для Слави. Вона готова зробити все, що в її силах, аби позбавити Славу і його благовірну стану бізнесмена Архипова. Чи готовий Слава до таких змін у своєму житті? Та й чи впевнена Марина, що її план не вийде з-під контролю? Фільм До тещі на млинці (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Олександр Грабар
Актори: Катерина Федулова, Петро Баранчеев, Максим Брагінець, Анастасія Філіппова, Ольга Нефедова


загрузка...