Непрості обставини змушують відповідальну співробітницю художньої галереї звільнитися. За двадцять років відданих улюбленій роботі часу на спілкування з близькими не залишалося. Сподіваючись компенсувати втрачене, Іра приступає до здійснення задуманого. Несподівано приходить усвідомлення непотрібності. Чоловік, будучи власником успішної будівельної фірми, цілодобово пропадає на черговому об’єкті. Що вийшла заміж і переїхала за кордон старша дочка занурена в сімейні клопоти і не горить бажанням жити під материнським наглядом.

У молодшої дівчинки запаморочливий роман з одруженим шанувальником. Спроби відрадити від безперспективною зв’язку наштовхуються на нерозуміння і призводять до великої сварці. Відчуття самотності і безвиході вимагає знайти заняття до душі. Прагнучи реалізувати дитячу мрію, жінка записується в школу живопису. Неординарна учениця пробуджує любов у талановитого викладача. Існуюча вікова різниця не зупиняє закоханого Максима.

Охопили сорокап’ятирічну Ірину почуття до молодому художнику змушують робити безумства, забувши про розсудливість. Фільм Друга молодість (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Максим Суботін
У ролях: Олена Хмельницька, Євген шірік, Дмитро Ячевский, Прохор Дубравін, Марина Митрофанова, Галина Кашковская, Олександр Пєсков, Анастасія Дубровіна, Ольга Богомазова, Ілля Сологуб

загрузка...