Маленька Клер не знала, що дружина мандрівника у часі може так страждати. Дівчинці здавалося романтичним, якщо герой книги зникав, а через час з’являвся. Вона любила, коли фільм показував щасливу історію кохання, але не замислювалася, що сама може виявитися її героїнею. У свої шість вона вперше зустріла Генрі. Незнайомий чоловік став її другом, і вони часто спілкувалися на галявині, на якій він з’являвся «за розкладом». Маленька дівчинка виросла і стала красивою дівчиною, в бібліотеці вона знову стикається з Генрі, йому все так само тридцять шість. Полюбивши його, вона дізнається, що Генрі хворий.

І це не рак або щось подібне, це дивовижний синдром мандрівника. Генрі може пропасти на очах і з’явитися в іншому часі і місці, у своєму ж часу він здатний бути відсутнім місяцями. Незважаючи на те, що подорожі чоловіки заподіяти їй біль, Клер погоджується вийти за нього заміж. Для пари починається дивна і моментами важка життя, хто б міг подумати, що їм так добре разом. Фільм Дружина мандрівника в часі (2008) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але в черговий раз прокинувшись одна в ліжку і чекаючи чоловіка на Різдво, жінка задумалася — а чи варто воно того? Чи варто чекати того, хто все одно буде пропадати, і сподіватися на щось краще? Чи залишаться вони сім’єю?

Режисер: Роберт Швентке
В ролях: Рейчел МакАдамс, Ерік Бана, Арлісс Ховард, Рон Лівінгстон, Стівен Тоболовскі, Мішель Нолден, Джейн Маклін, Хейлі МакКанн, Бруклін Пру, Татум МакКанн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress