Рита завжди була впевнена, що у її житті буде все добре. Героїня фільму «Дружина мого чоловіка» багато років прожила з Льошею і у неї була впевненість у завтрашньому дні. Одного разу молода дружина мчить додому, щоб повідомити благовірному радісну новину про вагітність. Нарешті в їх сім’ї може статися поповнення. Жінка впевнена, що така новина стане приємною несподіванкою для другої половини. Ось тільки будинку її чекало теж звістка. Виявляється, Льоша вже давно зустрів іншу даму серця. Почуття до правильної Риті в далекому минулому.

Він має намір створити нову сім’ю і, продовжуючи дивитися фільм онлайн, в цьому легко можна переконатися. Для подружжя така новина стає справжнім потрясінням. Вона не готова, щоб її дитина росла без батька, тому з легкістю відпускати благовірного до іншої жінки в її плани не входить. Рита вирішує повернути чоловіка за будь-яку ціну і не дозволити розлучниці домогтися бажаного. Після кількох невдач майбутня мати вирішується на відчайдушний крок – звернутися за допомогою до чаклуна.

Маг погоджується задовольнити прохання жінки і проводить обряд для привороту, але тільки його наслідки виявляються непередбачуваними. Фільм Дружина мого чоловіка (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Вазген Каграманян, Артем Каграманян
В ролях: Віра Смоліна, Марія Горбань, Євген Джураєв, Тимофій Каратаєв, Оксана Голубева, Грант Каграманян, Катерина Шмакова, Марина Богатова, Кирило Щербина, Степан Середа

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress