Фільм Дві миті кохання (2013) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Катя — мила добра дівчина. Вона працює на посаді лікаря-лаборанта в лікарні. Катя досвідчений і уважний лікар, але вільних місць немає. Уже півтора року вона чекає, коли її переведуть відповідно її професії, але поки не виходить. До Каті приїжджає її краща подруга. Катя ділиться з Томою своїми проблемами, а проводжаючи її на вокзалі, несподівано бачить, як її коханий чоловік Григорій зустрічає з поїзда дружину і дочку. Це просто приголомшило Катю. Вранці Григорій чекає її біля лікарні і намагається все пояснити. Катя бере відпустку і їде відпочивати, їй просто необхідно розібратися в своїх почуттях.

Прибувши на вокзал, Катя бере таксі. По дорозі вони потрапляють в невелику аварію. Приїхавши до подруги Тамарі, вона дізнається, що Тома захворіла і померла. Дочка Томи залишається одна, її збираються віддавати в дитячий будинок. Катя хоче піклуватися про дівчинку. По дорозі на базар Катя виявила чоловіка, який лежав біля паркану. Виявилося, що у літньої людини інсульт і дівчина врятувала йому життя. Лікар на Швидкої Допомоги пропонує Каті тимчасово попрацювати лікарем. Катя погоджується і незабаром вже працює.

Він знаходить батька Тані і переконує його підписати документи. Сергій влаштовує все таким чином, що Катя, нарешті, отримує опіку над дівчинкою. Все складається відмінно. Фільм Дві миті кохання (2013) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Валерій Девятілов
В ролях: Дарина Лузіна, Дмитро Мазуров, Ілля Носков, Андрій Москвичов, Дмитро Зенічев, Вікторія Адельфіна, Ольга Науменко, Марія Ільюхіна, Анна Полупанова, Володимир Довжик


загрузка...