Фільм Гості (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У некурортний сезон багато місць відпочинку стають тихими і безлюдними. У них можна спокійно відпочити від суєти і просто розслабитися. В основному всі туристи роз’їхалися по домівках, крім парочки осіб, які приїхали відпочивати в міжсезоння. Зайнятися особливо нічим: пляжі пустують, погода на вулиці не радує. Місцева дівчина Катя, сумую тут який день, знайомиться з групою дивних, але веселих хлопців. Їх розвага — проводити вечірки в покинутих будинках. Дівчина пропонує хлопцям свою допомогу в пошуках такого місця. Їм стає старовинна дача на узбережжі, яка пустує вже не перший рік.

Ніхто не припускав, чим може обернутися їх «невинне» розвага. На початку минулого століття в цьому будинку проводили таємничі спіритичні сеанси. У розпал вечірки несподівано з’являється господар дачі, якого ніхто не чекав побачити тут, оскільки всі вважали, що він давним-давно покинув це місце. Фільм Гості (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Крім того, з’ясовується, що Катя була закохана в нього, але це ніяк не полегшило їх положення. Герої опинилися в смертельній небезпеці, тому що господар колись покинутого будинку опинився у владі містичних сил.

Режисер: Євген Абизов
Актори: Юрій Чурсін, Ангеліна Стречин, Михайло Мещеряков, Анастасія Уколова, Анар Халілов, Євген Єгоров


загрузка...