Фільм Контроль розуму (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В дитинстві у Бена сталася страшна трагедія. Тоді дзвінок його старшої сестри Энджеллы в поліцію врятував підлітка від смерті. Минуло десять років, Бен живе в Мексиці. Після трапилась трагедії хлопець страждає деякою розумовою загальмованістю. Його опікає Энджелла. Чоловік сестри Чента працюючи майстром на заводі, влаштував Бена до себе робочим. Від розумово відсталого хлопця одні проблеми на виробництві — поломки і аварії. Бен живе в одній квартирі разом з іншим робочим веселим і відчайдушними Джері. Одного разу на заводі сталася чергова аварія, і майстер виганяє Джеррі з роботи.

Через це сталася сварка з Чентой, яка переросла в бійку. Бен отримав серйозні травми голови Невідомо чому, але став цілком нормальним. До того у нього з’явилися деякі понад здібності. То про що він міг раніше лише мріяти, стало цілком доступним. Любов з відомою актрисою Джумили. На жаль, людський розум практично не вивчений.

Бена охоплюють страхи, і він вже не може відрізнити реальність життя від злих фантазій. А може він просто знаходиться в комі. Фільм Контроль розуму (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джоель Веллі
В ролях: Моніка Альманса, Валентина Арнольд, Крістен Баррет, Бенжамін Чемберлен, Ернесто Д Алессіо, Лейла Гарза Стокуелл, Лайам Метьюз, Caleb Pope, Jason Riley, Каелин Стокуелл


загрузка...