Фільм Любов і Сакс (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У центрі російської мелодрами «Любов і Сакс» пара, яка живе разом вже не один рік. Люба і Сева мають відношення до музики, адже дівчина грає на арфі, а її чоловік Сева на саксофоні. Героїня часто гастролює, тому її життя-це суцільні плани, розписані вже на кілька місяців вперед. Сівби ж її цілковита протилежність, адже планувати – не його коник. Та й замовлення у нього дуже рідкісні. Тому реалізувати себе у нього так і не виходить. Через це він часто випиває, в результаті чого буває дуже агресивним і дратівливим. Люба втомилася терпіти витівки божевільного чоловіка і після його чергової витівки вирішує вести себе по-іншому.

Чи залишаться разом подружжя? Чи зможе витримати сівбу іншу поведінку дружини? У Любові і Всеволода яскраво виражено покликання музикантів. Ось тільки, якщо Люба є талановитою арфісткою, яка постійно гастролює зі своїм оркестром, то Сева грає на саксофоні, який він називає просто саксом. Виступає Всеволод в кабаках і на вечірках у заможних бізнесменів.

Він розуміє, що його життя не вдалося і він є невдахою на тлі талановитої подружжя. Через це у нього почалися проблеми з алкоголем. Все це призвело до п’яної витівки, в результаті якої наш герой опинився у в’язниці. Фільм Любов і Сакс (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Алла Сурікова
Актори: Максим Аверін, Катерина Клімова, Олександр Скляр, Всеволод Шиловський, Сергій Газаров


загрузка...