Фільм Любов під сонцем (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Алана давно покинула рідне містечко, облаштувавши благополучне життя в більш перспективному місті, дозволило реалізувати свої можливості. Зараз вона повертається в батьківський будинок з радісною звісткою, щоб повідомити батька про весілля, що намічається. Вона давно знаходиться в розлуці з рідною людиною, тому передчуває довгоочікувану, приємну зустріч. Опинившись в місцях, де пройшло безхмарне дитинство, дівчина поринає в щасливі спогади, насолоджуючись знайомою атмосферою. Незабаром вона мимоволі стикається на прогулянці з колишнім коханим, з яким зустрічалася в ранній юності.

Непередбачена зустріч з першою любов’ю сколихнула давні почуття, змусила сумніватися в правильності нинішніх рішень. Поспілкувавшись з колишнім бойфрендом, вона зрозуміла, що з нареченим веде себе зовсім по-іншому, втрачає природність і вроджену індивідуальність. Стає очевидним, що юнацька закоханість збереглася глибоко в серці і почала заново розгоратися. Фільм Любов під сонцем (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Молода пара переконується, що з’явилася рідкісна можливість відновити втрачений зв’язок, побудувати міцні взаємини, які стануть запорукою благополучного майбутнього, побудованого спільно.

Режисер: R. C. Newey
В ролях: Емерод Тубія, Шон Крістіан, Том Меден, Бетсі Грейвер, Стів Хайнц, Michael Ajazi, Сінді Карр, Dean Deck, Демі Кастро, Jamil C. Winston


загрузка...